Autorzy
Księgarnia Dobrych Książek

Nasza Księgarnia

Witaj w królestwie wiedzy. Dobrej wiedzy. W październiku 2019 roku uruchomiliśmy naszą sklep internetowy z książkami www.probooks.pl .

 

Kupisz u nas bezpieczne, książki dla profesjonalistów dobrane przez profesjonalistów, które pozwolą zdobyć Ci wiedzę i rozwinąć umiejętności przydatne w życiu zawodowym i osobistym.

 

Ta księgarnia powstała z miłości do książek. Z zawodu i zainteresowania jestem Książkocholikiem.

W swoim życiu przeczytałem setki, jeśli nie tysiące książek. Zawsze frustrowało mnie przeglądanie setek pozycji z zakresu danej tematyki, żeby dostać się do jednej wartościowej. Jeśli czasem udawało się za pierwszym razem - Alleluja! Jednak często traciłem czas na książki, które nijak rozwiązywały mój problem.

Znasz to?

Jeśli tak, to ProBooks.pl jest właśnie dla Ciebie. W jednym miejscu zebraliśmy (i cały czas zbieramy) najlepsze książki o zarządzaniu, marketingu, biznesie, rozwoju etc. Są posegregowane według segmentów, żebyś mógł wybrać coś właściwego dla siebie. Ta księgarnia nie jest zwykłą księgarnią. Jest kopalnią wiedzy, na którą warto poświęcić czas.

Czym różni się od innych?

My NAPRAWDĘ znamy każdą książkę w naszym sklepie. Poza tym nie sprzedajemy kota w worku - szukasz czegoś na konkretną okazję? O danej tematyce? Chcesz rozwiązać konkretny problem? Napisz lub zadzwoń do nas, a dobierzemy najlepszą pozycję dla Ciebie. Taką, która faktycznie pomoże znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Dzięki której rozwiniesz skrzydła.

Koniec z marnowaniem czasu na nic nie wnoszące do Twojego życia książki. Koniec z nietrafionymi prezentami. Towar niczym spod lady, dostępny dla każdego.

 

Co zyskujesz, kupując w ProBooks?:

  • wskazówki, jaką książkę wybrać do Twoich potrzeb
  • samą wartościową wiedzę
  • czas zyskany na przekopywaniu się przez biblioteczne sterty
  • częste aktualizacje zbiorów, tak więc zawsze świeżą wiedzę
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • gotowe pomysły na wartościowy prezent

ProBooks - księgarnia dla profesjonalistów. Chcesz dołączyć do ich grona?

 

Kim jesteśmy i dlaczego możesz nam zaufać?

 

Nazywam się Paweł Bochnowski i jestem Książkocholikiem.

Od kilkunastu lat zajmuję się zarządzaniem. Wraz z pozostałymi kuratorami tej księgarni, jesteśmy praktykami dzielącymi się swoją wiedzą. Pracujemy z klientami i pomagamy im wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Dostarczamy programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej. Szkolimy z zakresu zarządzania, w tym zarządzania sobą, ludźmi, projektami, procesami, marką, marketingiem czy zarządzania strategicznego. Wspieramy właścicieli firm i liderów poprzez konsultacje i mentoring.

I czytamy dużo książek :)

 

Więcej informacji o mnie możesz znaleźć tutaj:

LinkedIn         Facebook

 

Zapraszamy do zakupów. Dopilnujemy, żeby proces przebiegł szybko i sprawnie.

Nasza księgarnia oferuje jedynie sprawdzone, wartościowe pozycje które wesprą Twój rozwój. Książki dobrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl