Autorzy

Cel I: Doskonałość w produkcji - Elijjahu Goldratt

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 87,00 zł 87.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Elijjahu M. Goldratt
Kod produktu: Mint-01

Opis

Sprzedany w ponad 4 milionach egzemplarzy, przetłumaczony na kilkanaście języków “Cel I” prezentuje dwie przełomowe metody zarządzania - metodę werbel-bufor-lina (drum-buffer-rope) zarządzania produkcją oraz metodę rachunkowości przerobowej. W bestsellerze znaleźć można odpowiedź na pytanie w jaki sposób podnieść produkcję o kilkanaście, a nawet kilkanaście procent w ciągu kilku miesięcy bez dokonywania żadnych inwestycji.

“Cel I” napisany jest na podstawie rzeczywistych historii, mających miejsce w kilku zwykłych firmach, w których zastosowano teorię ograniczeń, dzięki czemu uzyskały one niezwykłe wyniki.

Alex Rogo jest szefem fabryki w Bearington, przynależnej do holdingu UniCo. Przełożony dał mu ultimatum, że w ciągu trzech miesięcy ma dokonać radykalnej poprawy funkcjonowania zakładu, inaczej bowiem fabryka ulegnie likwidacji, zaś całemu Bearington będzie grozić bezrobocie i zapaść ekonomiczna. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do Alexa jego dawny wykładowca fizyki, Jonasz, spotkany przypadkiem na lotnisku - mężczyzna zaznajamia go z nową koncepcją zarządzania, teorią ograniczeń, dzięki czemu Rogo wprowadza w życie metodę zarządzania produkcją “werbel-bufor-lina”, wcześniej jednak musi uzyskać zaangażowanie całego zespołu i walczyć z absurdalną polityką swojej firmy. Udaje mu się to dzięki żelaznej logice i zasadzie zdrowego rozsądku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl