Autorzy
Księgarnia Dobrych Książek

Nasza Księgarnia

W październiku 2019 roku uruchomiliśmy naszą sklep internetowy z książkami www.probooks.pl .

 

Kupisz u nas bezpieczne, książki dla profesjonalistów dobrane przez profesjonalistów, które pozwolą zdobyć Ci wiedzę i rozwinąć umiejętności przydatne w życiu zawodowym i osobistym.

 

Jesteśmy fanami dobrych książek, które pozwalają rozwinąć swoje umiejętności.

Dlatego głównym kryterium wyboru asortymentu były walory edukacyjne.

Stąd podział produktów w zależności od tego jakie umiejętności książka pomaga rozwinąć oraz jaka grupa czytelników może z niej skorzystać.

Pracownicy sklepu z książkami znają się doskonale i spędzili na ich czytaniu wiele godzin. Chętnie podpowiemy jaką książkę wybrać.

 

Zależy Ci na zrównoważonym rozwoju dziecka, uwielbiasz spędzać z nim czas, zapraszamy ! Wspólne chwile będą jeszcze bardziej cudowne !

 

--

 

Firma Stolpio Paweł Bochnowski, prowadząca księgarnię dla profesjonalistów www.probooks.pl prowadzi działalność na polskim rynku od 2013 roku.

 

Założyciele sklepu prowadzą od kilku lat działalność usługową w Polsce dostarczając między innym programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej, szkolenia z zakresu zarządzania, w tym zarządzania projektami, procesami i strategicznego. Rozwijają liderów, menadżerów i właścicieli firm wspierając rozwój ich przedsiębiorstw poprzez mentoring i konsultacje.

 

 

Więcej informacji na temat właściciela marki tutaj:

LinkedIn         Facebook

 

--

 

Zapraszamy do zakupów. Dopilnujemy, żeby proces przebiegł szybko i sprawnie.

Nasza księgarnia dla profesjonalistów oferuje jedynie sprawdzone, wartościowe pozycje które wesprą Twój rozwój, dobrane przez profesjonalistów dla profesjonalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl